Čtvrtek, 26 Duben 2018 07:10

Po středeční dohrávce ve Velvarech čeká naše muže v sobotu zápas 23. kola Fortuna Divize B, když na Souši přivítají čtrnáctý tým tabulky – Arsenal Česká Lípa.

Náš soupeř v minulém kole podlehl doma Meteoru 0:3 a na čtrnáctém místě má 21 bodů s bilancí 6-1-1-14.

V podzimní části sezony jsme na hřišti Areanalu překvapivě podlehli 1:2. Nutno dodat, že zaslouženě. Po prvním poločase jsme vedli zaslouženě 1:0 a soupeře jasně přehrávali. Škoda, že jsme nepřidali další branku, která by asi zápas rozhodla. Druhý poločas jsme naprosto nezvládli. Přestali jsme běhat a hrát to co v prvním poločase. Výsledkem byly dvě obdržené branky.

Zápas FK Baník Souš – Arsenal Česká Lípa začíná na souši tradičně, v sobotu 28.4. od 17:00 hodin.