Čtvrtek, 07 Září 2017 08:01

V sobotu přivítáme na našem hřišti soupeře s velikými ambicemi na postup, pražský Motorlet.

V stup do sezony se však Motorletu nevydařil dle planu, po čtyřech kolech má bilanci dvě výhry a dvě porážky.

V prvním kole podlehl na hřišti Hostouně 2:3, ve druhém kole porazil doma Louny 5:0, ve třetím opět podlehl ve Velvarech 0:1 a nakonec minulé kolo doma porazil Meteor 5:0.

Zatím je Motorlet se šesti body na sedmém místě a ztrácí na náš tým (na šestém místě) jeden bod.

V minulé sezoně nastupoval náš soupeř v divizní skupině A. Sezonu zakončil na druhém místě se ziskem 66 bodů a bilancí 18-3-6-3.

V Divizi B jsme se s Motorletem setkali v sezoně 2014/15. V podzimním zápase na domácí půdě jsme se se soupeřem rozešli smírně 1:1, když naši branku vstřelil Kopta. Druhý bod si po penaltovém rozstřelu odvezli domů hráči Motorletu. Jarní odveta na hřišti soupeře skončila bez branek a bonusový bod po penaltách zůstal na domácím hřišti.

Zápas FK Baník Souš – SK Motorlet Praha začíná v sobotu 9.9. od 17:00 hodin na Souši.