• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pondělí, 04 Září 2017 12:23

news

FK Neratovice/Byškovice - FK Baník Souš 2:2 (0:0) PK: 5:4

Branky : 49. minuta Ďurinda, 79. minuta Šulc - 70. minuta Štípek, 88. minuta Nobst

Další utkání v pořadí a opět venku sehráli fotbalisté ze Souše v Neratovicích. Zápas se odehrál v sobotním dopoledni na pěkně upravené travnaté ploše.

V prvním poločase byli jasně aktivnější hostující hráči. Domácí nevěděli co mají hrát, více kombinovali „soušáci“.

V 16. minutě z dálky vystřelil prudkou střelu Zápotocký, ale míč skončil těsně vedle. V 17. minutě vhodil Popelka dlouhý aut do domácího pokutového území, kde jej převzal Štípek a z ostrého úhlu vyslal nechytatelnou střelu na domácí branku, ale těsně vedle.

V 18. minutě se k zakončení na levé straně dostal Jan Štefko, ale byl z této nadějné šance pouze roh. V 19. minutě opět Zápotocký nebezpečně vystřelil, ale pouze doprostřed branky a domácí brankař tuto střelu kryl.

Ve 45. minutě z pravé strany přesně a precizně odcentroval Popelka ideální míč pro nabíhající Štípka a ten ve stoprocentní šanci doslova a do písmena nastřelil domácího brankaře, který byl jinak zcela bezmocný. Škoda této vyložené šance, neboť bezprostředně poté hlavní rozhodčí odpískal konec prvního poločasu.

Druhý poločas naopak začali lépe domácí hráči. Již ve 49. minutě poslali domácí do brejku Ďurindu, který postupoval sám na brankaře, který nejprve chtěl vyběhnout, ale pak se vrátil a při zakončení nestačil na domácího hráče, který tak otevřel brankové skóre 1-0.

Hosté se poté snažili vyrovnat a blízko k tomu měl Nobst, který po rohu Štefka v nadějné brankové situaci hlavičkoval nad domácí branku.

V 70. minutě z pravé strany opět ideálně nacentroval míč na Štípka Popelka, kanonýr hostí se výborně v pokutovém území zorientoval a míč hlavou poslal na tyč domácí branky. Domácí brankař po míči skočil, ale ten se po odrazu od tyče odrazil od brankaře do branky a stav utkání se vyrovnal 1-1.

V 73. minutě měli také domácí hráči šanci vstřelit branku, kdy po centru do hostujícího pokutového území jejich hráč nebezpečně hlavičkoval, ale míč skončil vedle branky.

V 79. minutě se domácí hráči již trefili, když po rohovém kopu se v pokutovém území nejlépe zorientoval hráč s č. 2 Šulc a míč prostřelil do hostující branky 2-1.

Poté se hosté vrhli do útoku a tom ji vyneslo kýženou remízu. V 88. minutě utkání na pravé straně s míčem postupoval hostující Pátek, probil se do pokutového území domácích, kde se po souboji s domácí obranou k míči dostal Nobst, který nechytatelnou střelou do tyče domácí branky dostal míč do sítě 2-2.

A aby nebylo konec šancím v úplném závěru se k nebezpečné střele dostal střídající hostující hráč Prokop, ale jeho střela skončila těsně nad brankou domácího celku. K další nebezpečné situaci již do konce utkání nedošlo a utkání skončilo remízou 2-2.

V pokutových kopech byli úspěšnější domácí hráči a vyhráli je v poměru 5-4 a druhý bod si z utkání odnesli právě oni.

Hodnocení hostujícího trenéra Petra Johany:

„V utkání jsme si minimálně zasloužili remízu, neboť především v prvním poločase jsme byli lepší a škoda neproměněné šance Štípka ze závěru prvního poločasu, vše by se vyvíjelo jinak. Ve druhém poločase jsme vždy dotahovali, a nakonec jsme byli rádi za remízu. A pokutové kopy, to je už otázka štěstí, bohužel lepší byli domácí a pokutové kopy nám utekly."

Hodnocení domácí trenéra Tomáše Staňka:

„S naším dnešním výkonem nemohu být spokojen. V téměř celém utkání jsme tahali za kratší konec. Byli jsme pomalejší, málo agresivní, vázla kombinace a poztráceli jsme spoustu míčů. Přesto jsme dali dva góly, a ještě dvě gólové situace jsme špatně vyřešili. Získali jsme dva body a jsme za ně šťastní, ale dnes jsme nebyli lepším mužstvem.“

Sestava :

Hanus – Popelka ,Bohata, Chábera, Matyáš – Nobst , Zápotocký (91. min.Prokop ) – Hlaváček ( 76.min. Pátek ) , Dolejší , Štefko – Štípek ( 93. min. Kasal )

Rozhodčí : Szikszay – Langmajer, Šafránková

Delegát Fačr : Urban Jiří

ŽK : 1-2

ČK : 0- 0

Diváci : 120

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR