Čtvrtek, 31 Srpen 2017 11:50

V sobotu nastoupí naši k zápasu 4. kola Divize B opět na hřišti soupeře. Tentokrát zajíždějí na hřiště zatím 100% Neratovic.

Náš soupeř vstoupil do letošní sezony velice úspěšně. V prvním kole zvítězil na hřišti Rakovníka 2:0, ve druhém doma porazil Meteor 3:0 a v minulém kole získal tři body za výhru 3:1 na hřišti SS Ostrá.

V minulem ročníku se podzimní zápas na našem hřišti se našim hráčům nevydařil. Po slabém výkonu podlehli Neratovicím 0:1. Zásluhu na tomto výsledku měl hlavně „hrůzostrašný“ výkon v 1. poločase, jak uvedl trenér Souše.

V jarní odvetě jsme na hřišti soupeře po našem dalším velmi nepovedeném zápase s tímto soupeřem podlehli 0:3

Je tedy nyní načase zlomit neúspěšnou sérii s Neratovicemi a navázat na poslední naše dva zápasy.

Zápas 4.kola Divize B FK Neratovice/Býškovice – FK Baník Souš začíná v sobotu od 10:15 hodin v Neratovicích.