• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pondělí, 03 Duben 2017 10:21

news

SK Úvaly - FK Baník Souš 0:1 (0:1)

Branky : 43. min. Hynek

První jarní utkání na hřišti soupeře se odehrálo v neděli za slunného počasí na hřišti v Úvalech s velmi mladým týmem.

Hosté přijeli s cílem vyhrát a odvézt si domů tři body. Domácí mladí hráči chtěli také zvítězit s tím, že před týdnem si od našeho souseda z Chomutova odvezli překvapivě tři body.

Utkání se odehrálo na přírodní podmáčené hrací ploše, neboť ještě dopoledne v Úvalech silně pršelo. V úvodu utkání byli lepším týmem hosté ze Souše. Již ve 4. minutě poslal na domácí branku střelu z 30-ti metrů Dominik Nobst, ale „zařízení“ těsně minul. 17. minutě si dali domácí hráči málem vlastní branku, to když si domácí brankař nezakřičel a jeho stoper těsně předním míč odhlavičkoval na vlastní branku, ale nastřelil pouze tyčku a míč se vrátil zpět do hrací plochy.

Ve 23. minutě ve středu obrany prohráli hostující stopeři souboj a domácí hráč v nadějné střelecké pozici vystřelil míč nad hostující branku.

Ve 41.minutě došlo v domácím pokutovém území ke střetu hostujícího hráče Karlovce s domácí obranou , po němž se hostující lavička a hráči na hřišti dožadovali pokutového kopu, ale píšťalka hlavního arbitra zůstala němá.

Již ve 43. minutě hosté opět zaveleli k útoku a to když se k centru z levé strany dostal Jirka Zápotocký, míč posadil na hlavu Christova, jeho hlavičku vyrazil před sebe domácí brankař a s dorážkou do branky poté neměl problém středopolař hostí Jan Hynek, který vstřelil branku 0:1.

Do druhého poločasu domácí hráči nastoupili s cílem zvrátit aktuální skóre utkání, ale jejich snaha byla korunována nepřesnými přihrávkami a jistou mladickou nerozvážností.

V 56. minutě měli svoji šanci, když z levé strany přišel centr do hostujícího pokutového území, ale hlavička domácího útočníka skončila vedle branky.

V 57.minutě na druhé straně se po rohovém kopu k míči dostal kapitán hostí Štípek a z jeho centrovaného míče na zadní tyč domácí branky už nedokázal stoper hostí Bohata přesně umístit hlavou míč mezi tyče domácí branky. Poté se většinou hrálo od jednoho pokutového území k druhému pokutovému území. Výraznější šance nebyly a tak utkání nakonec skončilo těsným, ale spravedlivým vítězstvím hostí 0:1.

Hodnocení hostujícího trenéra Pavla Koutenského :

„Utkání bylo hráno na těžkém terénu a byl znát přechod z hraní na UMT na přírodní travnatou plochu. Domácí měli velmi mladý tým, což si myslím, že v konečné fázi rozhodli. Ke svým hráčům mohu uvést, že zápas odmakali, odjezdili a zasloužili si dnes vyhrát.“

Sestava :

Unger -Matyáš, Johana, Bohata, Popelka – Christof, Nobst – Karlovec ( 46. min. Hlaváček P. ) , Hynek ( 83.min. Wagner ), Zápotocký – Štípek ( 90. min. Prokop )

Rozhodčí : Hrkal – Matyš, Navrátilová

ŽK : 1 –1

ČK : 0- 0

Diváci : 150

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR