Středa, 27 Červen 2018 13:46

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na Fotbalový kemp pořádaný FK Baník Souš z.s. v termínu: 27.8. - 31.8.2018 (pro kategorii přípravek a mladších žáků včetně dívek )

Pondělí, 25 Červen 2018 06:32

Dne 21. 6. 2018 rozhodlo Zastupitelstvo statutárního města Mostu na svém zasedání o finanční podpoře našeho klubu FK Baník Souš z.s.

Díky tomuto rozhodnutí umožnilo klubu další působení do konce roku a všechna mužstva budou moci nastupovat v mistrovských soutěžích Fotbalové asociace ČR. Výkonný výbor tímto děkuje nejen 24 zastupitelům, kteří umožnili schválení uvedené dotace, ale také i těm zastupitelům, kteří se daného jednání nemohli zúčastnit, ale klubu vyjadřují dlouhodobou podporu.

Děkujeme.

Výkonný výbor FK Baník Souš z.s.

Sobota, 16 Červen 2018 08:56

Čtvrtek, 14 Červen 2018 12:40

Poslední zápas v tomto ročníku Divize B odehrají naši muži na hřišti druhého týmu soutěže – Sokola Hostouň.

Náš soupeř v minulém kole vysoko zvítězil na hřišti pražského Meteoru 5:1 a tímto vítězstvím se před Meteor v tabulce posunul na druhé místo.

Dosavadní bilance Hostouně je 19-1-3-6 při skóre 60:28, což znamená 62 bodů.

V podzimním kole na našem hřišti jsem nad Hostouní zvítězili 2:1, když naše branky vstřelili Nobst a Štefko.

Zápas Sokol Hostouň – FK Baník Souš začíná v sobotu 16.6. od 10.30 hodin v Hostouni.

Pondělí, 11 Červen 2018 11:23

SK Český Brod - FK Baník Souš z.s. 2:2 (1:1) PK:3-5

Branky : 21.min. Makovský, 77.min. Slicho - 32.min. Ducháček, 81.min. Nobst

K předposlednímu kolu divizní soutěže zajížděl celek ze Souše v oslabené sestavě. Na střídání byli pouze dva hráči Nobst, který ještě není zcela fit a náhradní brankař Jiří Jelínek, kterého si trenér Johana povolal ze staré gardy. Ostatní hráči měli pracovní povinnosti či zdravotní potíže, které jim neumožňovali k utkání nastoupit.

Takto oslabený celek odjel k soupeři, který je v popředí tabulky divizní skupiny „B“, ale právě „oslabení“ semklo partu ze Souše a dovedlo jí k zisku dvou bodů z utkání.

V brance nastoupil stoper Karel Horák , který po celé utkání předváděl kvalitní výkon a za dvě obdržené branky nemohl, naopak měl situace, které dokázal přečíst a úspěšně vyřešit. Domácí šli do vedení ve 21. minutě Makovským, ale hostující Ducháček vyrovnával zanedlouho a to ve 32. minutě, kdy mu výborně hrající na levé straně zálohy, Jan Štefko předložil míč jak na podnose a Ducháčkovi nezbývalo, než míč umístit do branky.

Celý článek...

Čtvrtek, 07 Červen 2018 07:15

Naši muži nastoupí v sobotu na hřišti čtvrtého týmu průběžné tabulky – SK Český Brod.

Náš soupeř v minulém kole doma remizoval s desátým Meteorem 1:1 a bonusový bod po pokutových kopech si odvezli hosté do Prahy.

Dosavadní bilance Brodu je 16-2-2-8 při skóre 61:40, což znamená zisk 54 bodů a šesti bodový náskok před naším týmem.

Podzimní zápas na našem hřišti se nám náramně podařil. Diváci, kteří přišli na tento zápas viděli sedm branek a naše vítězství 5:2. Naše branky vstřelili Matyáš 2x, Popelka, Štípek a Dolejší. Zatím co první poločas byl zcela vyrovnaný, ve druhém poločase rozhodli naše dvě slepené branky v rozmezí 2 minut.

Zápas SK Český Brod – FK Baník Souš začíná v sobotu 9.6. od 17:00 hodin v Českém Brodě.

Úterý, 05 Červen 2018 11:19

newsV sobotu odpoledne (2. 6.) se na hřišti Baníku Souš odehrálo mistrovské utkání mladších přípravek – Soušských Tygříků s vrstevníky z Kopist.

Všechny mile překvapila svou návštěvou dětská lékařka a zároveň senátorka českého parlamentu paní Alena Dernerová. Paní doktorka je zároveň patriotkou Tygříků a na vlastní oči viděla radost ze hry nejmenšího fotbalového potěru obou týmů.

Bylo to utkání, které bylo jako vždy korunováno nejen úsměvy dětí nad spoustou vstřelených branek, ale také spokojeností rodičů, že jejich ratolesti přijímají hodnoty, které se získávají při sportu – elán, vytrvalost, spolupráce, týmový duch či smysl pro fair play.

O to víc bylo toto utkání nejen pro paní doktorku příjemnější, protože jejím rodištěm je právě zaniklá obec Kopisty. Přestože obec ustoupila před desítky let těžbě uhlí, klubový duch žije dál.

O paní doktorce je známo, že i ona sama se aktivně věnuje sportu a o to víc jí v době virtuálních médií a sociálních sítí udělalo radost, že se děti a se zápalem věnují sportu.

Čtvrtek, 31 Květen 2018 08:06

V sobotu zajíždějí naši muži na půdu pátého týmu průběžné tabulky – SK Kladno.

V minulém kole Kladno remizovalo na hřišti pražského Meteoru 2:2 a získalo navíc bonusový bod po penaltách.

Dosavadní bilance Kladna je 13-5-1-8 při skóre 47:33, což znamená dosavadní zisk 50 bodů.

V podzimním zápase na našem hřišti diváci branku neviděli, a tak o bonusovém bodu nakonec rozhodly pokutové kopy, ve kterých byli hosté šťastnější.

Zápas SK Kladno – FK Baník Souš začíná v sobotu 2.6. od 10.15 na Kladně.

Pátek, 25 Květen 2018 12:03

Stará garda Baníku Souš skončila ve 2. ročníku veteránské ligy Ústeckého krajského fotbalového svazu v ročníku 2018 na 3. místě

Čtvrtek, 24 Květen 2018 07:27

V sobotu přivítají naši muži na Souši v rámci 27.kola Fortuna Divize B tým z poslední příčky tabulky – FC Nový Bor.

Našemu soupeři se v letošní sezoně nedaří. Zatím získal pouhých pět bodů za jednu výhru (až ve 24.kole nad Lounama) a dvě remízy.

V minulém kole Nový Bor doma překvapivě remizoval doma z pražským Meteorem a získal tak pátý bod.

V podzimním kole na hřišti soupeře jsme zvítězili 1:0. Bylo to zasloužené venkovní vítězství, v zápase jsme si vytvořili spoustu dalších jasných brankových příležitostí. Bohužel se nám je nepodařilo proměnit a díky tomu jsme museli o toto vítězství bojovat do poslední minuty.

Zápas FK Baník Souš - FC Nový Bor začíná tradičně v sobotu 26.5. od 17:00 na Souši.