• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Pondělí, 15 Září 2014 20:02

honimecholupy

SK Horní Měcholupy - TJ Baník Souš 2:0 (0:0)

ŽK : 4-1, ČK : 1-0

Opět po vydatném dešti nastoupili obě mužstva ke svému dalšímu utkání v podzimní části fotbalové divize skupin „B“

Utkání se hrálo na přírodní trávě v Praze - Horních Měcholupech a ve 2 poločase za vydatného deště. Terén byl podmáčený a velmi těžký, ale pro obě mužstva stejný. Domácí a také hosté hráli pohledný technický fotbal hoden úrovně divize.

Počátek utkání nezačal pro hosty moc dobře již ve 2 minutě utkání byl při rohovém kopu domácích zraněn v oblasti zad pravý bek David Zahradník, který utkání nedohrál a musel být střídán a posléze byl i RZS odvezen do Vinohradské nemocnice k vyšetření. Jeho zranění se později neukázalo jako vážné.

První šanci utkání měl Karel Christof, který se ve 13. minutě ocitl v místě pokutového kopu zcela sám a hlavičkou se snažil překonat domácího brankaře, ale bezúspěšně.

Utkání i nadále mělo rychlé tempo, oba týmy kombinovali a domácí podnikali rychlé protiútoky, ale bez vážnějších šancí.

Další možnost na vstřelení branky měl tentokrát stoper hostí Petr Johana, který ve 39. minutě utkání obdržel z levé strany od Zápotockého centr, který si zpracoval a na úrovni 12 metrů od branky vystřelil, ale bohužel nad branku domácích.

Domácí se pouze jednou v 1 poločase ocitli v šanci, když ve 42. minutě se jejich útočník snažil z centrovaného míče z pravé strany vystřelit do prostoru branky, ale vysoko přestřelil. Do kabin se šlo tedy za nerozhodného stavu 0-0.

Do druhého poločasu se počasí zbláznilo – začalo po celých 45 minut vydatně pršet. Hosté měli opět první šanci, když z pravé strany přišel centr do pokutového území, kde zakončoval střelou P.Hlaváček, hostující útočník Štípek střelu ještě tečoval, ale míč jako začarovaný opět skončil těsně vedle tyče domácí branky.

V 57. minutě byl u domácího celku po 2 ŽK vyloučen hráč s č. 8 Studecký Martin a domácí hráli tak pouze o 10.

V 60. minutě se kopal roh pro hosty, po kterém se k zakončení dostal opět Štípek , ale jeho střela opět skončila těsně vedle tyče.

V 66. minutě z PVK Diego načechral míč do pokutového území, Karel Christof hlavičkoval za sebe, ale míč těsně minul domácí branku.

Po těchto šancí však přišla studená sprcha pro hostující hráče, v 73. minutě utkání po dlouhém vhazování z levé strany se dostal míč do hlavičkového souboje hostujícího stopera s domácím hráčem č. 16 D Almeida Jean-Thierry, který míč tečoval a ten k úžasu všech na hrací ploše skončil přehozením hostujícího brankaře v síti, 1-0 pro domácí.

Hosté se po obdržené brance snažili vyrovnat, vrhli všechny svoje síly do útoku, ale opět došlo v 80. minutě k rychlému brejku domácích, kdy dva hráči vyšachovali tři hostující obránce a hráč s č. 10 Kučaba Michal vstřelil druhý domácí gól 2-0.

Hosté se stále nevzdávali a v rozmezí 2-3 minut měli další možnosti ke vstřelení branky, nejprve krásnou střelu z poza velkého vápna vyslal na hostující branku Popelka, brankař domácích vyrazil na roh.

Poté P. Hlaváček po skrumáži ve vápně vystřelil a domácí obránce míč vykopával z brankové čáry a nakonec hlavičkoval středopolař Diego a míč skončil vedle zakleté branky domácích. Bohužel všechna snaha hostí ze Souše byla marná, tento den jim nebylo souzeno vstřelit branku.

Hostující trenér Pavel Koutenský po utkání uvedl, že nemá svým svěřencům co vyčíst, podle jeho názoru podali v tomto utkání nejlepší herní výkon podzimu a doufá, že prokletí neproměňování šancí nás již v příštím utkání opustí.

Další mistrovské utkání sehrají muži TJ Baníku Souš v sobotu dne 20. 9. 2014 od 16.30 hod. na domácím hřišti s celkem TJ Krupka.

Sestava: Unger – Zahradník, Johana, Zápotocký, Fiřt – Christof, Hlaváček Martin – Mikulčík, Diego, Hlaváček Petr - Štípek                                                                  

Střídali: 6. min. Popelka (Zahradník), 70. min. Linka (Mikulčík), 75. min.Kopta (Hlaváček Martin)

Připraveni: Švarc, Bartoš, Levý

Realizační tým:

Koutenský Pavel – trenér

Novák Josef - asistent trenéra,

Černý Petr – vedoucí mužstva

Mathaus Richard – masér,

Hingarová Anežka - fyzioterapeut                

 

 

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR