7. FK Baník Souš

Celý článek...

Úterý, 20 Červen 2017 10:34

FC Nový Bor - FK Baník Souš 4:3 (1:1)

Branky : 26 min. Devátý,57 min. Pekař, 75 min. Stromecký, 8 min. Kubeš – 17 + 52. Min. Popelka, 66 min. Štípek

K poslednímu utkání v sezoně zajížděli hráči Souše do vzdáleného Nového Boru. Sestava byla poznamenána zraněními a absencemi některých hráčů (zaměstnání).

K utkání obě mužstva nastoupila bez nervozity, jelikož již prakticky nešlo o postup či sestup, ale vždy jde o tři body!!!

Utkání bylo bohaté na šance i branky. Nejprve ve 2. minutě Štípek poslal do šance spoluhráče v útoku Popelku, ten šel sám na brankaře, ale míč vystřelil nad domácí branku.

Ve 3. minutě utkání domácí při rychlém protiútoku postupovali v přečíslení 2-1 na hostující branku, ale svoji akci překombinovali.

V 15. minutě z levé strany odcentroval Zápotocký, míč v pokutovém území Christof sklepl na Popelku a ten střelou ze 16 ti metrů vsítil svoji první branku 0-1.

V 18. minutě při dalším protiútoku si Zápotocký navedl míč na střed pokutového území a jeho střela skončila na břevně a poté mimo hřiště.

Úterý, 21 Červen 2016 09:37

ASK Lovosice - FK Baník Souš 3:3 (0:0) PK: 2- 4

Branky : 27 + 86.min Veverka, 53.min Faust – 37 + 60 min.Bíro, 83.min.Štípek

Pokutové kopy proměnili : Bohata, Bíro, Fiřt, Wagner

K poslednímu venkovnímu utkání zajíždělo mužstvo Souše na hřiště vedoucího celku tabulky ASK Lovosic. Utkání bylo hráno v sobotu za slunného počasí v dopoledních hodinách.

V 16. minutě utkání pronikli středem hřiště domácí hráči do blízkosti hostující branky, ale brankář Souše Švarc výborně vyběhl a šanci zneškodnil.

V 18.minutě domácí hráč s č.11 Faust Marek běžel sám na hostujícího brankaře, ale ten včasným výběhem zmařil další šanci domácích.

Ve 20.minutě zahrával v blízkosti hostující branky přímý volný kop domácí hráč Obrtlík, ale jeho ostrá střela šla těsně nad branku. Ve 23. minutě se poprvé uvedli hosté a to když útočník Ondra Bíro z dálky prověřuje domácího brankaře, ale neúspěšně.

Čtvrtek, 18 Červen 2015 11:49

TJ Baník Souš – FK Neratovice-Byškovice 3:2 (2:2)

Branky : 8.min.,30.min.Hynek, 65.min.Štípek–28.min. Vorasický, 43.min. Pajkrt

Poslední domácí utkání v sezóně sehráli hráči Baníku Souš s celkem aspirující na třetí místo v tabulce FK Neratovice-Byškovice s.r.o.

Utkání bylo hráno za velkého vedra na hlavním travnaté ploše již od 14.00 hod. po dohodě obou mužstev.

Utkání bylo hrané, jakoby se jednalo o finále mistrovství světa, mělo důraz, nasazení a patřičný náboj. Hosté někdy hráli až moc za hranou pravidel a také na to doplatili dvěma červenými kartami a sedmi žlutými kartami.

V 8. minutě se prosadil poprvé v soušském dresu mladíček v týmu Jan Hynek, který se dobře zorientoval v místě značky pokutového kopu a poprvé zavěsil 1-0.

Ve 28. minutě došlo na levé straně k nesouhře domácích hráčů, z čehož vyplynul přímý volný kop, který hosté zahráli do pokutového území, kde se hlavou prosadil hostující hráč s č. 14 Vorasický a srovnal stav utkání na 1-1.

Čtvrtek, 12 Červen 2014 07:42

aritma

Naši muži přivítají, netradičně již v pátek, v posledním kole Divize B devátý celek průběžné tabulky - SK Český Brod.

Po naší výhře v minulém kole na hřišti Úval, korunované vynikajícím výkonem se naši hráči budou chtít se svými věrnými fanoušky rozloučit další výhrou. Avšak naše hráče čeká těžký zápas, Brod v minulém kole nadělil šest branek Žatci a i v podzimním zápase se nám na jeho hřišti nedařilo, přivezli jsme si porážku 1:3.

Zápas posledního kola Divize B začíná v pátek 13.6. od 17,30 hodin.