Pondělí, 29 Květen 2017 11:18

FK Baník Souš - MFK Most 1:0 (1:0)

Branka: 3. minuta Nobst

K velkému diviznímu a městskému derby nastoupili v sobotním úmorném vedru hráči Baníku Souš před zhruba 400 diváckou návštěvou. Soupeřem jim byl městský rival MFK Most.

Utkání začalo náporem domácího mužstva a než se hráči obou týmů oťukali už tu byla branka, jak se později ukázalo rozhodující moment celého utkání. Právě ve 3. minutě utkání na hranici pokutového území z cca. 16-ti metrů napřáhl ke střele defenzivní záložník Souše Dominik Nobst, střelu umístil k tyči a hostující brankař ne zcela přesvědčivě zasáhl, ale míč skončil v brance hostujícího týmu 1-0. Tímto úvodem byli zaskočeni jak hráči hostí, tak i diváci na stadionu.

V 10. minutě si s chutí střílející Nobst odhodlal k další střele, ale brankař Mostu střelu vyráží. Ve 30. minutě se k „pološanci“ dostali také hosté, když poslali míč za obranu mezi stopery domácího mužstva a zde hostující útočník vystřelil v nadějné pozici vysoko nad domácí branku.

Ve 37. minutě putoval míč po ose Zápotocký-Popelka-Kopta kdy posledně jmenovaný po centrovaném míči z pravé strany v dobrém postavení přestřelil hostující branku.

Ve 38. minutě domácí zahrávali z pravé strany rohový kop, míč se dostal na levou stranu hřiště, kdy ze strany Wagner poslal do pokutového území ostrý centr, hostující brankař v závaru před svojí brankou míč vyrazil, ten se dostal k volnému Štípkovi a ten ve 100% šanci míč poslal těsně nad hostující branku. To byla velká škoda, a tak se šlo do poločasové přestávky za stavu 1-0.

Celý článek...

Úterý, 21 Červen 2016 09:37

ASK Lovosice - FK Baník Souš 3:3 (0:0) PK: 2- 4

Branky : 27 + 86.min Veverka, 53.min Faust – 37 + 60 min.Bíro, 83.min.Štípek

Pokutové kopy proměnili : Bohata, Bíro, Fiřt, Wagner

K poslednímu venkovnímu utkání zajíždělo mužstvo Souše na hřiště vedoucího celku tabulky ASK Lovosic. Utkání bylo hráno v sobotu za slunného počasí v dopoledních hodinách.

V 16. minutě utkání pronikli středem hřiště domácí hráči do blízkosti hostující branky, ale brankář Souše Švarc výborně vyběhl a šanci zneškodnil.

V 18.minutě domácí hráč s č.11 Faust Marek běžel sám na hostujícího brankaře, ale ten včasným výběhem zmařil další šanci domácích.

Ve 20.minutě zahrával v blízkosti hostující branky přímý volný kop domácí hráč Obrtlík, ale jeho ostrá střela šla těsně nad branku. Ve 23. minutě se poprvé uvedli hosté a to když útočník Ondra Bíro z dálky prověřuje domácího brankaře, ale neúspěšně.

Čtvrtek, 18 Červen 2015 11:49

TJ Baník Souš – FK Neratovice-Byškovice 3:2 (2:2)

Branky : 8.min.,30.min.Hynek, 65.min.Štípek–28.min. Vorasický, 43.min. Pajkrt

Poslední domácí utkání v sezóně sehráli hráči Baníku Souš s celkem aspirující na třetí místo v tabulce FK Neratovice-Byškovice s.r.o.

Utkání bylo hráno za velkého vedra na hlavním travnaté ploše již od 14.00 hod. po dohodě obou mužstev.

Utkání bylo hrané, jakoby se jednalo o finále mistrovství světa, mělo důraz, nasazení a patřičný náboj. Hosté někdy hráli až moc za hranou pravidel a také na to doplatili dvěma červenými kartami a sedmi žlutými kartami.

V 8. minutě se prosadil poprvé v soušském dresu mladíček v týmu Jan Hynek, který se dobře zorientoval v místě značky pokutového kopu a poprvé zavěsil 1-0.

Ve 28. minutě došlo na levé straně k nesouhře domácích hráčů, z čehož vyplynul přímý volný kop, který hosté zahráli do pokutového území, kde se hlavou prosadil hostující hráč s č. 14 Vorasický a srovnal stav utkání na 1-1.

Čtvrtek, 12 Červen 2014 07:42

aritma

Naši muži přivítají, netradičně již v pátek, v posledním kole Divize B devátý celek průběžné tabulky - SK Český Brod.

Po naší výhře v minulém kole na hřišti Úval, korunované vynikajícím výkonem se naši hráči budou chtít se svými věrnými fanoušky rozloučit další výhrou. Avšak naše hráče čeká těžký zápas, Brod v minulém kole nadělil šest branek Žatci a i v podzimním zápase se nám na jeho hřišti nedařilo, přivezli jsme si porážku 1:3.

Zápas posledního kola Divize B začíná v pátek 13.6. od 17,30 hodin.

Pondělí, 17 Červen 2013 09:10

Baník Souš – Sokol Libiš 2:0 (1:0)

ŽK – 1:4, bez ČK, 100 diváků.

Branky: Štípek (30.) a Macháček (72.)

Soušští nastoupili do utkání aktivněji než hosté s cílem odčinit jednobrankovou porážku z Vyšehradu. Také se chtěli rozloučit s trenérským duem vítězstvím. Třetím důvodem bylo potvrdit, že Soušští jsou v tomto ročníku divize B týmem, který na domácí půdě získal nejvíce bodů ze všech mužstev.

Baník získal celkem 47 bodů (14 vítezství, 5 remíz a 11 proher a skóre 47:42), tj. o tři body více než v předchozím (premiérovém) ročníku. Z toho Soušští získali na domácím hřišti 38 bodů za 12 vítězství a 2 remízy. Prohráli pouze jedenkrát (na podzim s Brozany v poměru 1:3). Skóre je také velice aktivní – 37:17. Zatím Baníku patří 7. místo. Pokud Žatec vyhraje středeční dohrávku s Českým Brodem, tak Baníkovci skončí na 8. místě divize B (v loňském ročníku obsadili Soušští 9. místo).