• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Čtvrtek, 10 Listopad 2016 08:11

news

MFK - ASK Lovosice /SK Velemín 3:0 (2:0)

Góly MFK: Šíla, Cicko, Majerský

V neděli 6.11.2016 hostili mladší dorostenci tým z Lovosic.

Domácí se vrhli do zápasu hned od první minuty a zatlačili hostující tým na svou polovinu. Tlak se vyplatil, ve třetí minutě si Koutecký vyšel s míčem do pokutového území, obránce hostujícího týmu si pomohl k jeho zastavení nedovoleně a rozhodčímu nezbylo než ukázat na penaltovou značku. Míč si připravil Cicko, jeho následnou střelu však brankař vytěsnil mimo branku.

Tlak domácích nepolevil a tak ve dvacáté minutě využil chyby chybné rozehrávky obrany na polovině hřiště Šíla, zamířil přímým směrem k hostující brance. Po brankařově vyběhnutí se snahou zmenšit střelecký úhel si Šíla zachoval chladnou hlavu a lobem vstřelil první branku zápasu (1:0).

O dvě minuty později zavezl míč po levé straně do pokutového území míč Koutecký a nahrávkou pod sebe vyzval Cicka k utažené střele po zemi k tyči a zvýšení již na 2:0.

Druhý poločas doznal u domácího týmu jisté změny v sestavě a šanci tak dostala ve velké míře střídačka.

Druhý poločas se hra vyrovnala, ale i tak si domácí vytvořili mnoho gólových příležitostí. Ve čtyřicáté páté minutě orazítkoval dělovkou ze střední vzdálenosti Cicko tyč a v padesáté páté minutě přišel krásný fotbalový moment v podání narážeček Tran Bao – Cicko – Majerský, kdy posledně jmenovaný druhým dotekem po kličce překonal hostujícího brankaře potřetí (3:0).

Trenéři děkují svým svěřencům za předvedený výkon, který byl trochu snížen nižším procentem proměňovaných gólových příležitostí.

Sestava MFK: Elstner- Hejna, Koutecký, Majerský J., Majerský D.,Kučera, Černý, Šabler, Šíla, Cicko, Mikulka ( Jurinec, Ježek, Procházka, Jelínek, Fišer, Tran Bao)

Trenéři MFK: Novák David, Kurcin Radek

Vedoucí: Jelínek Filip

inzerát číči

 

inzerát číči

 

inzerát číči

Inzerce

Banner
| + - | RTL - LTR