• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Čtvrtek, 03 Listopad 2016 09:37

news

FK Litvínov – MFK 2:0 (1:0)

V neděli 30.10. zajížděli na hřiště FK Litvínov. Zápas se odehrál za větrného počasí v areálu Lomská na UMT.

Již v 1.minutě se po levém křídle protáhl Šíla a nacentroval míč na hlavu Cickovi a ten svou hlavičkou protáhl domácího brankáře. Poté se zápas odehrával ve středu hřiště. V 11.minutě zahrávali domácí přímý volný kop z 30-ti metrů Elstner vyrazil pouze míč před sebe a dorážka již skončila v bráně 1:0.

V dalším průběhu prvního poločasu se dostali do šancí Cicko a Šíla. Hlavně druhá šance Cicka stojí za zmínku, když po rohu Kučery stál osamocen na zadní tyči, ale nedokázal míč usměrnit do sítě z dvou metrů.

Před druhou půli jsme apelovali na hráče, aby byly důrazní v koncovce. Ale opak byl pravdou. V 53.minutě domácí rozhodli utkání křídelní akcí. Z naší levé strany poslal domácí hráč přihrávku na svého trestuhodně neobsazeného spoluhráče. První střelu ještě Elstner vyrazil, ale na druhou už neměl nárok 2:0.

Sestava:

Elstner – Majerský J., Hejna, Černý, Kučera, Jurinec, Majerský D., Cicko(K), Šíla, Koutecký, Šabler

Hokejově střídali : Ježek – Procházka, Jelínek, Tran Bao, Kurcin, Mikulka

Trenér: Novák David Asistent: Kurcin Radek Vedoucí: Jelínek Filip

inzerát číči

 

inzerát číči

 

inzerát číči

Inzerce

Banner
| + - | RTL - LTR