Středa, 28 Září 2016 07:49

MFK – Ervěnice 2:0 (1:0)

V dalším kole KPMD jsme nastoupili na domácím hřišti proti týmů Ervěnic.

Úvod zápasu byl velmi vyrovnaný, když se bojovalo od vápna k vápnu. Poté se do dvou šancí dostal Cicko, ale ani jednou nedokázal překonat hostujícího brankáře.

Ve 37. minutě si narazil Majerský D. s Kouteckým a náhle se ocitl ve vápně a na druhý pokus překonal brankáře 1:0.

V úvodu druhé půle si míč těsně za půlkou přebral míč Šíla a po třech soubojích, které ustál se dostal do samostatného úniku a po kličce brankáři uklidil míč do prázdně brány 2:0.

Domácí se ještě dostali do několika šancí, ale ani Peták, Hejna, Procházka a Tran Bao nedokázali dostat míč do sítě. Soupeř se taky několikrát pokusil zahrozit, ale bez brankového účinku