• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Středa, 21 Září 2016 09:56

news

V neděli 18.9.2016 zajížděly starší přípravky MFK do Děčína. Jejich vystoupení zhodnotil trenér Radek Lžíčař :

“O tomto víkendu jsme zajížděli na další kolo KPSP do Děčína. Čekaly nás spojené týmy : FK Neštěmice / Sk Děčín a FK Louny / Černčice. Hrálo se systémem 1x 18 minut. Počasí nebylo ideální, pršelo. První zápasy jsme hráli proti FK Neštěmice / SK Děčín:

Bylo vidět, že než jsme se rozehráli, tak to chvíli trvalo, pak jsme se během času dostali do tempa. První naše sestava hrála na jednu branku, druhá sestava se snažila, ale bylo vidět málo bojovnosti, někteří hráči se nesoustředili a nehráli na plno. V druhých částech prvního zápasu jsme už hráli na plno. Kluci do toho dali srdíčko, ale zas nás brzdilo neproměňování gólových šancí a chyby v obraně, ale i tak kluci makali, všem děkuji.

Výsledky FK Neštěmice/SK Děčín - MFK modří 1:12,14:2,4:4,5:3 celkově 24 :21

Druhé zápasy nás postavily proti FK Louny/Černčice. Tady kluci už hráli v pohodě, soupeř nám dovolil hodně šancí, hráli jsme v klidu. Tady si kluci zahráli, vyzkoušeli i parádičky - prostě si to užívali. Zase si dal branku i náš brankář (do sítě soupeře), všem děkuji. V náročném počasí jsme předvedli dobrý výkon. Děkuji rodičům za podporu.

Výsledky MFK modří: FK Louny/Černčice 5:0,2:0,5:1,2:0 celkově 14:1

Celkově to bylo dobré. Kluci hráli na vysoké trávě a v těžkých podmínkách, v dešti a ukázali, že když se soustředí jen na hru, tak na to mají, děkuji všem hráčům“.

Sestava : Roman Dobrev, Mojmír Bombera, Tomáš Poláček, Filip Soukup, Pavel Šlehofer, Dan Brejla, Dominik Ponert, Dominik Matoušek, Karel Nedbal, Matyáš Niš, David Nedbal, David Šíla, Jakub Hojda, Matěj Halada, Šimon Stefan, Ondřej Fedák.

„Dne 10.9.2016 jsme hráli satelitní krajský přebor v Čepirozích. Utkaly se týmy : FC Chomutov, FK Louny / Černčice a domácí MFK. První zápasy jsme hráli s Chomutovem 2x 18 minut. První skupina tlačila soupeře, hrála kombiačně, nepouštěla soupeře skoro k ničemu. Hodně šancí jsme neproměnili. Všem pochvala od brankáře až po útočníka. Druhá skupina se snažila, ale bylo vidět, že kluci jsou nervózní - neběhali, nestíhali, málo si přihrávali, ale snažili se. I jim samozřejmě pochvala :-)

Výsledky : MFK - FC Chomutov 3:1,5:0,1:,7,1:4 celkově 10:12

Druhé zápasy s FK Louny / Černčice se hrly také 2x 18 minut. Obě skupiny hrály fotbal, dali jsme dost gólů, i náš brankář dal góly. Vidět bylo hodně šancí, dost jsme jich také nedali. Byla tam vidět chuť hrát. Všechny hráče chválím. Dnes to bylo dobré. Je vidět, že se snažíme. Jen tak dál. Dnes mne potěšili oba brankáři. Všem děkuji i rodičům“, dodal na závěr hodnocení Radek Lžíčař.

Výsledky : MFK - FK Louny / Černčice 14:0, 10:0,5:0,3:4 celkově 32:4

Sestava: Roman Dobrev, Jakub Hojda, David Šíla, David Hejč, Dominik Ponert, Karel Nedbal, Tomáš Poláček, Dan Brejla, Filip Soukup, Dominik Matoušek, David Nedbal, Jan Peroutka, Matyáš Niš, Šimon Stefan, Milan Lenkvík, Pavel Šlehofer, Ondřej Plhák

inzerát číči

 

inzerát číči

 

inzerát číči

Inzerce

Banner
| + - | RTL - LTR