Čtvrtek, 15 Září 2016 09:18

Účast mladých fotbalistů MFK na dalším turnaji popsala trenérka Míša Hůlová:

„V neděli dne 11.9.2016 se naši hráči r. 2009 zúčastnili 2. satelitního turnaje, který se konal na hlavním hřišti fotbalového stadionu Chomutov.

Za opravdu nádherného počasí se zúčastnily týmy z Litoměřic, Loun, Chomutova a Bíliny. Hřiště byla postavena pro možnost hraní zápasů 4 družstev současně, když se hrálo systémem 4+1.

Mostecký fotbalový klub měl na tomto turnaji dvě družstva, MFK modří a MFK bílí. Turnaj se všem hráčům líbil a vůbec zde nezáleželo na výsledcích, ale hlavně na tom, jak si kluci již v tomto věku umí poradit v herních situacích.

Všichni předvedli chuť do hry, šikovnost a nebojácnost, padlo hodně gólů na obou stranách. Také musím pochválit rodiče za hlasité fandění a povzbuzování hráčů“.

Sestava 2009 : Musil, Buriánek, Kraus, Žaloudek, Nedbal, Palfi, Pavelec, Tampa, Sem, Spurný, Zvoníček, Štěpánek

Trenéři – Hůlová, Moravec

Inzerce