Úterý, 13 Září 2016 07:06

FK Bílina – MFK 0:4 (0:2)

Utkání Krajského přeboru mladšího dorostu přiblížil vedoucí družstva Filip Jelínek:

„V 5. kole KPMD jsme zajížděli na hřiště Bíliny. Zápas se odehrál za velmi úmorného tepla a na obou týmech bylo vidět, že tyto podmínku jsou velmi náročné. Úvod utkání byl opatrný z obou stran.

V 7. minutě se na levé straně uvolnil Koutecký, zpětnou přihrávkou našel Cicka a ten otevřel skóre zápasu 0:1.

Ve 20. minutě vyslal opět Koutecký kolmou přihrávkou do úniku Cicka a ten po kličce brankáři usměrnil míč do sítě podruhé - 0:2.

Poté několikrát zahrozili domácí ze standartních situací, ale hostující obrana pracovala spolehlivě.

Ve 45. minutě předvedli mostečtí borci nádhernou kombinaci po ose Kurcin – Šabler - Majerský a poslední jmenovaný nasadil gólmanovi kličku, po které míč uklidil do prázdné brány - 0:3.

V 54. minutě završil Cicko hattrick, když využil kolmice od Majerského a podél gólmana poslal míč do sítě.

Trenéři by chtěli všem klukům poděkovat za odvedený výkon ve velmi náročných podmínkách.“

Sestava : Elstner (Váňa) – Majerský J., Hejna, Černý, Kučera, Jurinec, Cicko (K), Majerský D., Mikulka, Kurcin, Koutecký

Hokejově střídali : Procházka, Šíla, Rejč, Šabler

Trenér : Novák David Asistent: Kurcin Radek Vedoucí: Jelínek Filip