• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Mládež - Soušští tygříci

Čtvrtek, 02 Srpen 2018 18:58

 
Úterý, 31 Červenec 2018 17:22

 
Úterý, 05 Červen 2018 11:23

newsV sobotu odpoledne (2. 6.) se na hřišti Baníku Souš odehrálo mistrovské utkání mladších přípravek – Soušských Tygříků s vrstevníky z Kopist.

Všechny mile překvapila svou návštěvou dětská lékařka a zároveň senátorka českého parlamentu paní Alena Dernerová. Paní doktorka je zároveň patriotkou Tygříků a na vlastní oči viděla radost ze hry nejmenšího fotbalového potěru obou týmů.

Bylo to utkání, které bylo jako vždy korunováno nejen úsměvy dětí nad spoustou vstřelených branek, ale také spokojeností rodičů, že jejich ratolesti přijímají hodnoty, které se získávají při sportu – elán, vytrvalost, spolupráce, týmový duch či smysl pro fair play.

O to víc bylo toto utkání nejen pro paní doktorku příjemnější, protože jejím rodištěm je právě zaniklá obec Kopisty. Přestože obec ustoupila před desítky let těžbě uhlí, klubový duch žije dál.

O paní doktorce je známo, že i ona sama se aktivně věnuje sportu a o to víc jí v době virtuálních médií a sociálních sítí udělalo radost, že se děti a se zápalem věnují sportu.

 
Pondělí, 22 Leden 2018 14:56

V neděli 21.1. 2018 se konal ve spořické Sportovní hale fotbalový turnaj pro ročník 2011 a mladší. Turnaj se hrál za účasti sedmi týmů a systémem každý s každým. Hrací doba byla 13 minut a s hráči v poli 4+1(4 hráči+brankář).

Po obou stranách hřiště byly mantinely, aby byl míč neustále ve hře.

Výsledky tygříků:

FK Baník Souš – FK Ostrov 0 : 4

FK Baník Souš – MFK Most 0 : 5

FK Baník Souš – SK Ervěnice-Jirkov 0 : 10

FK Baník Souš – Junior Chomutov 2 : 1

FK Baník Souš – SKJ Junior Žatec 0 : 3

FK Baník Souš – FC Slavia K. Vary 2 : 1

Celý článek...
 
Pondělí, 15 Leden 2018 14:16

V Městské sportovní hale se konal v neděli 14.1.2018 halový turnaj pro malé fotbalisty ročníku narození 2012 a mladší.

Tento turnaj se hrál souběžně na dvou hřištích na 4 coervrovské(malé) branky s mantinely. Hrací doba byla 10minut a hráli 3 hráči proti 3 bez brankáře.

Na turnaji tygříci odehráli 7 dvojutkání. Postupně hráli proti SK Ervěnice-Jirkov, Junioru Chomutov A i B, SK Slaný, FA Bohemians, Baníku Sokolov a FK Neratovice-Byškovice. Nehrálo se na výsledky. Na konci turnaje byl každý tým vyhlášen jako vítěz a všichni hráči odměněni zlatými medailemi a sladkostmi.

Celý článek...
   
Pondělí, 20 Listopad 2017 08:01

newsZ důvodu chladného počasí se tréninkový proces nejmenších fotbalistů Baníku Souš přesunul dočasně z přírodního travnatého prostředí na parkety tělocvičny Baníku Souš.

Přestože trenéři zahájili čtvrteční tréninkovou jednotku tradičním způsobem – rozcvičkou, tak po několika minutách „rozproudění krve“ překvapila všechny přítomné svou návštěvou dětská lékařka a zároveň senátorka českého parlamentu paní Alena Dernerová.

Paní Dernerová je uznávanou dětskou neuroložkou a v rámci své profese pomáhá dětem, kteří měli, ale i neměli toliko štěstí na začátku svého života procitnout bez zdravotní zátěže. A tak nejen v rámci „symboliky“ přijala nabídku vedení Baníku Souš a stala se patronkou právě těch nejmenších sportovců klubu – Soušských tygříků, kteří se snaží „procitnout“ do života fotbalového.

Paní doktorka ocenila velký zápal dětí a o tom, jaké to bylo příjemné setkání, podává důkaz společná fotografie.

Vedení Baníku Souš tímto děkuje paní senátorce, že nejen ty nejmenší hráče podporuje v jejich sportovním „zápalu“.

Výkonný výbor Baníku Souš

 
Pátek, 06 Říjen 2017 10:53

FK Baník Souš z..s. se stal jedním z pořadatelů fotbalového turnaje pořádaného Fotbalovou asociací ČR - Ondrášovka Cupu poháru mládeže Fačr 3017-2018 v kategoriích ročníků dětí U9, U10, U11, U12.

Jednotlivé kategorie byly rozděleny do 4 dnů v měsíci září a říjnu.

Již proběhly turnaje U9 a U10, kdy malý fotbalisté svá utkání odehráli na hlavní travnaté ploše v areálu FK Baníku Souš. Ostatní turnaje teprve probíhají. Účastníci jsou vesměs ze Severo-Západních Čech doplněné mužstvy ze Středních Čech např. : Teplice, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Sokolov, Neratovice, Mladá Boleslav, Most, Chomutov,Kladno, Roudnice n . L.

O turnaj je nebývalý zájem z řad přihlášených klubů a také rodičů dětí. Výbornou práci odvedli mimo jiné hlavně pořadatelé z FK Baníku Souš z.s., kteří perfektně připravili travnatou hrací plochu a i přes nepřízeň počasí (déšť) utkání neodložili na náhradní plochu UMT, což ocenili všichni zúčastnění. Taktéž ostatní zázemí turnaje bylo dokonale připraveno, a tak zatím vše probíhá hladce bez zádrhelů či jiných problémů.

Po turnaji vždy dojde k vyhodnocení pořadí ohodnocené předáním pohárů každému mužstvu a dva nejlepší týmy poté postupují do dalších bojů o hlavní pohár Ondrášovka Cupu.

 

 
Pátek, 06 Říjen 2017 10:45

Dne 24.10.2017 Okresní fotbalový svaz Most bude pořádat meziokresní soutěž v kopané mládeže a to kategorie U11 a U12. Turnaj proběhne v komplexním fotbalovém areálu FK Baníku Souš z.s. Jednotlivá mužstva budou rozdělena na západní a východní skupinu, kde se mezi sebou utkají o postup do finálové skupiny.

Utkání ve finálové skupině proběhnou na jaře 2018 a pořadatelem bude Ústecký krajský fotbalový svaz. Zúčastněné výběry mladých fotbalistů budou z: OFS Chomutov, Most, Louny, Teplice, Ústí nad Labem Děčína, Litoměřic.

K vzhledem k uvedenému zveme všechny příznivce kopané a to především rodiče, trenéry a fanoušky mládežnické kopané k účasti na této fotbalové akci, která proběhne v úterý dne 24.10.2017 od 09.30 hodin v areálu FK Baník Souš z.s. na adrese Most, ul. Zd. Fibicha čp. 282 v prostoru za Neprakta klubem.

 

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR