• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Mládež - Soušští tygříci

Pondělí, 22 Leden 2018 14:56

V neděli 21.1. 2018 se konal ve spořické Sportovní hale fotbalový turnaj pro ročník 2011 a mladší. Turnaj se hrál za účasti sedmi týmů a systémem každý s každým. Hrací doba byla 13 minut a s hráči v poli 4+1(4 hráči+brankář).

Po obou stranách hřiště byly mantinely, aby byl míč neustále ve hře.

Výsledky tygříků:

FK Baník Souš – FK Ostrov 0 : 4

FK Baník Souš – MFK Most 0 : 5

FK Baník Souš – SK Ervěnice-Jirkov 0 : 10

FK Baník Souš – Junior Chomutov 2 : 1

FK Baník Souš – SKJ Junior Žatec 0 : 3

FK Baník Souš – FC Slavia K. Vary 2 : 1

Celý článek...
 
Pondělí, 15 Leden 2018 14:16

V Městské sportovní hale se konal v neděli 14.1.2018 halový turnaj pro malé fotbalisty ročníku narození 2012 a mladší.

Tento turnaj se hrál souběžně na dvou hřištích na 4 coervrovské(malé) branky s mantinely. Hrací doba byla 10minut a hráli 3 hráči proti 3 bez brankáře.

Na turnaji tygříci odehráli 7 dvojutkání. Postupně hráli proti SK Ervěnice-Jirkov, Junioru Chomutov A i B, SK Slaný, FA Bohemians, Baníku Sokolov a FK Neratovice-Byškovice. Nehrálo se na výsledky. Na konci turnaje byl každý tým vyhlášen jako vítěz a všichni hráči odměněni zlatými medailemi a sladkostmi.

Celý článek...
   
Pondělí, 20 Listopad 2017 08:01

newsZ důvodu chladného počasí se tréninkový proces nejmenších fotbalistů Baníku Souš přesunul dočasně z přírodního travnatého prostředí na parkety tělocvičny Baníku Souš.

Přestože trenéři zahájili čtvrteční tréninkovou jednotku tradičním způsobem – rozcvičkou, tak po několika minutách „rozproudění krve“ překvapila všechny přítomné svou návštěvou dětská lékařka a zároveň senátorka českého parlamentu paní Alena Dernerová.

Paní Dernerová je uznávanou dětskou neuroložkou a v rámci své profese pomáhá dětem, kteří měli, ale i neměli toliko štěstí na začátku svého života procitnout bez zdravotní zátěže. A tak nejen v rámci „symboliky“ přijala nabídku vedení Baníku Souš a stala se patronkou právě těch nejmenších sportovců klubu – Soušských tygříků, kteří se snaží „procitnout“ do života fotbalového.

Paní doktorka ocenila velký zápal dětí a o tom, jaké to bylo příjemné setkání, podává důkaz společná fotografie.

Vedení Baníku Souš tímto děkuje paní senátorce, že nejen ty nejmenší hráče podporuje v jejich sportovním „zápalu“.

Výkonný výbor Baníku Souš

 
Pátek, 06 Říjen 2017 10:53

FK Baník Souš z..s. se stal jedním z pořadatelů fotbalového turnaje pořádaného Fotbalovou asociací ČR - Ondrášovka Cupu poháru mládeže Fačr 3017-2018 v kategoriích ročníků dětí U9, U10, U11, U12.

Jednotlivé kategorie byly rozděleny do 4 dnů v měsíci září a říjnu.

Již proběhly turnaje U9 a U10, kdy malý fotbalisté svá utkání odehráli na hlavní travnaté ploše v areálu FK Baníku Souš. Ostatní turnaje teprve probíhají. Účastníci jsou vesměs ze Severo-Západních Čech doplněné mužstvy ze Středních Čech např. : Teplice, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Sokolov, Neratovice, Mladá Boleslav, Most, Chomutov,Kladno, Roudnice n . L.

O turnaj je nebývalý zájem z řad přihlášených klubů a také rodičů dětí. Výbornou práci odvedli mimo jiné hlavně pořadatelé z FK Baníku Souš z.s., kteří perfektně připravili travnatou hrací plochu a i přes nepřízeň počasí (déšť) utkání neodložili na náhradní plochu UMT, což ocenili všichni zúčastnění. Taktéž ostatní zázemí turnaje bylo dokonale připraveno, a tak zatím vše probíhá hladce bez zádrhelů či jiných problémů.

Po turnaji vždy dojde k vyhodnocení pořadí ohodnocené předáním pohárů každému mužstvu a dva nejlepší týmy poté postupují do dalších bojů o hlavní pohár Ondrášovka Cupu.

 

 
Pátek, 06 Říjen 2017 10:45

Dne 24.10.2017 Okresní fotbalový svaz Most bude pořádat meziokresní soutěž v kopané mládeže a to kategorie U11 a U12. Turnaj proběhne v komplexním fotbalovém areálu FK Baníku Souš z.s. Jednotlivá mužstva budou rozdělena na západní a východní skupinu, kde se mezi sebou utkají o postup do finálové skupiny.

Utkání ve finálové skupině proběhnou na jaře 2018 a pořadatelem bude Ústecký krajský fotbalový svaz. Zúčastněné výběry mladých fotbalistů budou z: OFS Chomutov, Most, Louny, Teplice, Ústí nad Labem Děčína, Litoměřic.

K vzhledem k uvedenému zveme všechny příznivce kopané a to především rodiče, trenéry a fanoušky mládežnické kopané k účasti na této fotbalové akci, která proběhne v úterý dne 24.10.2017 od 09.30 hodin v areálu FK Baník Souš z.s. na adrese Most, ul. Zd. Fibicha čp. 282 v prostoru za Neprakta klubem.

 

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR