Pondělí, 09 Říjen 2017 10:43

FK Baník Souš – FK Teplice B 5:0 (2:0)

V sobotu 7. 10. hostily fotbalistky Baníku Souš tým žen z nedalekých Teplic. Od začátku Souš na domácí půdě jasně dominovala a konečný výsledek jen odráží celý charakter zápasu.

Už v úvodní dvacetiminutovce vysílají domácí hráčky několik střel a zaznamenávají také první obrovskou gólovou příležitost, když se po povedené kombinaci ve středu hřiště balon dostává na nabíhající Zdzieblovou, a ta vysílá centr před bránu. Finální střela však končí na břevně.

Hra se poté na pár minut více vyrovnává, a i hostující tým hrozí několika nebezpečnými náběhy před soušskou branku, do vyložené šance se však nedostává.

Celý článek...

Pátek, 12 Květen 2017 09:20

Naše Číči v posledním kole fotbalové Divize A zajíždějí na půdu čtvrtého týmu tabulky - SK Sahara Vědomice.

Naše soupeřky v minulém kole prohrály na hřišti Chebu 2:3.

Vědomice v soutěži již nemohou skončit hůře než čtvrté, avšak mohou ještě atakovat třetí příčku Ervěnic. Naše hráčky mají již jisté páté místo v letošním ročníku soutěže.

Podzimní zápas na našem hřišti se Číčám nevyvedl a po porážce 1:4 si mistrovské body odvezly hráčky Vědomic.

Zápas SK Sahara Vědomice – Soušské Číči začíná v neděli 14.5. od 13:30.

Pondělí, 30 Květen 2016 16:34

news FK Kostomlaty p. M. – FK Baník Souš 4:1 (1:1)

Branka Souše: Polívková.

Bez ŽK a Č, 80 diváků.

Fotbalistky Baníku Souš zajížděly v sobotu do Kostomlat pod Milešovkou na poslední zápas sezóny divizní soutěže žen. Hrál první tým se třetím, tak utkání nabízelo zajímavou podívanou. Výhrou by si soušské ženy zajistily druhé místo v tabulce.

Kvůli absenci některých hráček ze zdravotních nebo pracovních důvodů však byla sestava soušského týmu poskládaná jinak, než je obvyklé a od začátku tedy bylo jasné, že zápas nebude vůbec snadný. To se také bohužel nakonec potvrdilo.

Středa, 10 Červen 2015 20:59

DFK Teplice - TJ Baník Souš 2:2 (0:1)

Branky Souše: Svobodníková 2 (17. a 52. min.)

Ženy Baníku nastoupily do posledního utkání této sezóny proti DFK Teplice s cílem rozloučit se vítězstvím a udržet celkové 6. místo v soutěži.

Soušské ženy vstoupily do utkání aktivně. Již v 6. minutě pronikla do pokutového území Svobodníková, ale ve vyložené šanci nastřelila brankářku Teplic.

V 7. a 13. min. kopaly hostující ženy Tóthová a Polívková přímé volné kopy z levé strany hřiště ze vzdálenosti 23. metrů. Pokusy obou hráček skončily těsně vedle brankové konstrukce.

Pátek, 03 Říjen 2014 08:18

sahara

V neděli čeká naše hráčky další zápas fotbalové Divize A, když tentokrát zajíždějí na půdu šestého týmu tabulky – SK Sahara Vědomice.

Po smolném zápase s Chyší tak naše hráčky chtít tentokrát bodovat a postoupit tak v tabulce na příčky, které jejich možnostem odpovídají více, než současné osmé místo.

V minulé sezoně naše Číči na hřišti soupeřek nastoupily v oslabené sestavě a podlehly 0:3. V jarní odvetě na našem hřišti naše hráčky, díky dvěma gólům Peniškové z 66. A 68 minuty, otočily zápas a vyhrály 2:1.

Zápas začíná v neděli od 13.30 hodin.

Neděle, 08 Červen 2014 20:13

aritma

FK Postoloprty - TJ Baník Souš 7:3 (5:0)

Bez ŽK a ČK, 70 diváků

Střelkyně Baníku: Ratajová (60. min), Polívková (74.) a M. Schubertová (84.)

Soušské ženy odjížděly k poslednímu mistrovskému utkání tohoto soutěžního ročníku k derby do Postoloprt. Utkání se hrálo v sobotu na dobře připraveném hřišti za parného počasí.

Oba týmy praktikovaly útočný fotbal, což se divákům líbilo. Bohužel ženy Baníku své brankové příležitosti v první půli zahazovaly, domácí své bezezbytku (až na jedinou výjimku) proměnily.