Úterý, 25 Únor 2014 07:56

SFK Meziboří – FK Havraň 0-5 ( 0-5 )

Zvěřina 2, Šusta 2 a Haspra

Viktoria Lom - Sokol Obrnice 0:3

Utkání nebylo ani v druhém náhradním termínu sehráno z důvodu opětovného nedostavení se celku Viktoria Lom (nedostatečný počet hráčů) a bylo pořadatelem turnaje kontumováno ve prospěch TJ Sokol Obrnice 3:0.

Rozvoj Polerady – FK Kozly 2:3 (80. minuta) (0:2)

Utkání bylo v 80. minutě utkání rozhodčím předčasně ukončeno. Konečný výsledek je předmětem šetření důvodu a viny ukončení utkání. Pořadatel turnaje po důkladném prošetření události ponechává výsledek dosažený na hřišti.

Úterý, 25 Únor 2014 07:54

Baník Souš – Sokol Březno 3:0 (1:0)

Štípek 2, Zápotocký

FK Bílina – Sokol Březno

Utkání z 15. 2. 2014 odloženo na 1. 3. 2014 17.00 od. – UMT Bílina

Pondělí, 10 Únor 2014 13:11

V neděli byl v 5.kolo zimního turnaje „O pohár města Mostu“ – skupiny Premium nakonec neodehrán ani jeden zápas: 2 plánované zápasy byly odloženy a zápas mezi Polerady a Kozly zůstal nedohrán.

Výsledky 5.kola:

FK Havraň – SFK Meziboří    odloženo

Rozvoj Polerady – FK Kozly 2:3 (0:2) nedohráno.

Viktoria Lom – Sokol Obrnice odloženo

Úterý, 25 Únor 2014 07:48

TJ Baník Souš o.s. – Sokol Březno 3:0 (1:0)

Branky: Štípek 2, Zápotocký

V neděli 23. 2. sehrálo naše A mužstvo poslední utkání zimního turnaje O pohár města Mostu skupiny Elite. Soupeřem byl poslední celek krajského přeboru Sokol Březno. Utkání bylo poznamenáno malým počtem hráčů jak z celku domácích, tak i hostů z důvodu zranění nebo onemocnění hráčů.

Otěže celého utkání jasně drželi hráči Baníku Souš a celou řadu šancí ke vstřelení branky nevyužili. Něco sami zahodili a dost toho pochytal hostující brankař. Konečné skóre utkání je úspěchem hostujícího celku.

Úterý, 04 Únor 2014 09:04

O víkendu bylo odehráno 4.kolo zimního turnaje „O pohár města Mostu“, skupiny Premium.

Zazářili hráči Viktorie Lom, kteří vstřelili 2 hattricky.

Výsledky 4. kola

SFK Meziboří – Rozvoj Polerady 6:2 (2:1)

(Lenc Milan 1x, Lenc Petr 1x, Nesper 1x, Viktora 2x, Dao 1x - Anor 1x, Tůma 1x)

FK Kozly – Viktoria Lom 0:8 (0:2)

(Stehlík Anton 3x, Longauer 3x, Polák, Svoboda 1x)

Sokol Obrnice – FK Havraň 2-3 na pok. kopy (0:2)

(Baťaš, Pilař 1x, Rozhodující pok. kop: Pilař - Šusta, Novák 1x)

Středa, 12 Únor 2014 07:46

TJ Baník Souš - Sokol Horní Jiřetín  6:0 (0:0)

Branky: Smrž 2x, Štípek 2x, Linka a Hošek, 50 diváků

V úterý dne 11.2.2014 od 18.00 hod. sehrálo mužstvo mužů další kolo zimního turnaje „O pohár města Mostu“ skupiny Elite. Jak je již tradicí, tento turnaj se hraje na hřišti s umělou trávou TJ Baníku Souš a v tomto případě se hrálo za umělého osvětlení. Hráli jsme proti celku z krajského přeboru a možno konstatovat, že v prvním poločase měli Soušští převahu, ale bez gólového využití, kdy si vytvořili pouze dvě příležitosti.

Ve druhém poločase bylo vše jinak. Navrátilec z hostování (SK Jirny – ČFL) Milan Smrž začal fotbalově řádit. Jeho příchodem na hřiště byla znát kvalita tohoto hráče. Nejdříve sám vstřelil dvě branky a na další dvě nezištně přihrál. Taktéž i ostatní jeho spoluhráči šli s jeho výkonem nahoru, neboť další střelec mužstva Štípek přidal 2 branky a zkázu pro tým Sokola Horní Jiřetín dovršili po jedné brance Hošek a Linka.

Úterý, 28 Leden 2014 09:59

neděli 26. 1. bylo odehráno 3.kolo turnaje „O pohár města Mostu“ – skupina Premium. Střelnici si na našem hřišti otevřelo mužstvo Obrnic, které nastřílelo Poleradům sedm branek.

Výsledky 3. kola:

Rozvoj Polerady – Sokol Obrnice 1-7 (1-3)

(Křesák 1x - Pilař 2x, Pyskatý,Zaspal Václav,Zaspal Stanislav,Plaček,Tůma 1 x)

SFK Meziboří – FK Kozly 3-2 (1-1)

(Holous 1x, Forman 1x, Beran 1x - Guláš 1x, Veselý 1x)

FK Havraň – Viktoria Lom 2-3 na pok. kopy ( 1-1)

(Vorlíček 1x, Hrubý 1x -   Beran 1x,Polomský 1x, rozh. pok.kop : Polomský)

Pondělí, 10 Únor 2014 13:04

V sobotu bylo odehráno již 5.kolo zimního turnaje „O pohár města Mostu“ – skupiny Elite.

Celé kolo se tentokrát neslo ve znamení čtyřek a totožných výsledků.

Baník Souš – FK Bílina 4:1 (1:0)

Sokol Březno – Horní Jiřetín 1:4 (1:1)

FK Louny – 1.FC Spořice 4:1 (2:0)

Sobota, 25 Leden 2014 09:51

V neděli pokračuje na soušském hřišti kompletním 3 kolem 15. ročník tradičního zimního turnaje „O pohár města Mostu" skupina PREMIUM.